6.11.2023 11:38:29

Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı (Kıdemli Olmayan Yazılım Danışmanı) (1 kişi)

Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı (Kıdemli Olmayan Yazılım Danışmanı) (1 kişi)

 

İlan Tarihleri: 06.11.2023 - 30.11.2023 (23:59:59)


İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi (İSDEP-2) Kapsamında Uygulama Desteğine Yönelik Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı Duyurusu


İŞGÜCÜ PİYASASINA GEÇİŞİN DESTEKLENMESİ PROJESİ

 

İşin Adı: Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı (Kıdemli Olmayan Yazılım Danışmanı) (1 kişi)

 

İLGİ BEYANI TALEBİ

İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi (İSDEP-2), Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Türk Kızılay tarafından uygulanan, Dünya Bankası tarafından yönetilen ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projedir. Projenin amacı, Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler (GKAS) ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliklerinin artırılarak işgücü piyasasına erişimlerinin desteklenmesi ile Sosyal Uyum Yardımı (SUY-ESSN) programı faydalanıcılarının işgücü piyasasına geçişlerinin desteklenmesidir.


İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında görev ve sorumlulukları bulunan ilgili Daire Başkanlıklarında proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışmanları davet etmektedir.


Talep edilen bireysel danışmanlıklara ilişkin iş tanımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşılmaktadır.

Referans No: Ek 1: Kıdemli Olmayan Yazılım Danışmanı - (1 kişi) - FRIT2.CS-2.2-02-M


SON BAŞVURU TARİHİ VE İLETİŞİM

IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemelerinin (Temmuz 2016 tarihli Kasım 2017, Temmuz 2018 ve Kasım 2020'de revize edilen) Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekmektedir.
Danışman Dünya Bankası’nın Danışman Kılavuzlarında belirtilen Bireysel Danışmanların Seçimi Yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 22.11.2023 tarihi saat 23:59:59’a kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir. Hazırlanacak özgeçmiş Ek-2’de belirtilen formata uygun olmalıdır.


TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM  DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

e-mail: proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr

 

Tel: +90 312 216 39 17