25.10.2019 10:55:17

Nitelikli Bilişim Kurslarımız Ankara'da Başlıyor

Geleceğimizin Teminatı Sevgili Gençler,

Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme Projesi İle Düzenlenmekte Olduğumuz “Yazılım Uzmanı” “Sistem ve Ağ Uzmanı” “Siber Güvenlik Uzmanı (Bilgi Güvenlik Uzmanı) ” ve “Bulut Bilişim Uzmanı” Kurslarına Katılarak Geleceğin Mesleklerinden Birisine Sahip Olabilirsiniz.

Bu Kurslara Katılan Gençlerimiz Hem Geleceğin Mesleklerinden Birisine Sahip Oluyor Hem de Kısa Bir Sürede İşe Girme Olanağı Elde Ediyor.

Bilişim Teknolojileri Alanında Ön Lisans, Lisans veya Sayısal Bölüm Mezunu İseniz Ankara’da Düzenlenecek Olan “Siber Güvenlik Uzmanı (Bilgi Güvenlik Uzmanı)” ve “Bulut Bilişim Uzmanı” Kurslarına 26 Ekim 2019 Tarihine Kadar; “Yazılım Uzmanı” ve “Sistem ve Ağ Uzmanı” Kurslarına İse 4 Kasım 2019 Tarihine Kadar Başvuru Yapabilirsiniz.

Hem Bir Mesleğim Hem de Bir İşim Olsun Diyorsanız İŞKUR Daima Yanınızda.

Kursa Katılan Kişilere Günlük 50 TL Cep Harçlığı Ödemesi Yapılmakta Ayrıca İş Kazası ve Meslek Hastalığı ile Genel Sağlık Sigortası Primleri İŞKUR Tarafından Karşılanmaktadır.

İstihdamın En Kolay Yolu : İŞKUR

Ayrıntılı Bilgi Almak Ve Başvuru Yapmak İçin Size En Yakın İŞKUR’a Gidebilir veya https://esube.iskur.gov.tr/Default.aspx adresine üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz