15.06.2023 08:57:53

Proje Uygulama Birimi için Bireysel Satın Alma Proje Destek Personelleri Hizmet Alımı İlan Duyurusu

İlan Tarihleri :  15.06.2023  - 10.07.2023 (23:59:59)


İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi (İSDEP-2) Kapsamında Uygulama Desteğine Yönelik Bireysel Satın Alma Proje Destek Personelleri Alım Duyurusu


İŞGÜCÜ PİYASASINA GEÇİŞİN DESTEKLENMESİ PROJESİ


İşin Adı:
 Proje Uygulama Birimi için Proje Destek Personeli Hizmet Alımı


İLGİ BEYANI TALEBİ

İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi (İSDEP-2), Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Türk Kızılay tarafından uygulanan, Dünya Bankası tarafından yönetilen ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projedir. Projenin amacı, Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler (GKAS) ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliklerinin artırılarak işgücü piyasasına erişimlerinin desteklenmesi ile Sosyal Uyum Yardımı (SUY-ESSN) programı faydalanıcılarının işgücü piyasasına geçişlerinin desteklenmesidir.


İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına, ihtiyaç duyulan tüm satın alma ve sözleşmelerin yürütülmesine yönelik faaliyetleri yürütmek, gerekli koordinasyon ve desteği sağlanmak ve teknik danışmanlık sunmak üzere uygun satın alma proje destek personellerini davet etmektedir.

 

Talep edilen satın alma proje destek personellerine  ilişkin iş tanımına aşağıdaki bağlantıdan ulaşılmaktadır.

Referans No: Ek-1 Satın Alma Proje Destek Personelleri (2 kişi) - FRIT2.CS-2.2-06-A/B


SON BAŞVURU TARİHİ VE İLETİŞİM

IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri’nin (Temmuz 2016 tarihli Kasım 2017, Temmuz 2018 ve Kasım 2020'de revize edilen) Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekmektedir.


Danışman Dünya Bankası’nın Danışman Kılavuzlarında belirtilen Bireysel Danışmanların Seçimi Yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.


Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 10.07.2023  tarihinde saat 23:59:59’a kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ


BİLGİ İŞLEM  DAİRESİ BAŞKANLIĞI


Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye
e-mail: proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr