25.04.2023 20:22:19

Sözleşmeli Bilişim Personeli Sözlü/Uygulamalı Sınava Girmeye Hak Kazananlar Hakkında Duyuru

Genel Müdürlüğümüz bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 (on) Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı ilanı sonucu başvuru evraklarını belirtilen sürede teslim edenlerden aranan şartları taşıyanların listesi aşağıda açıklanmıştır.

Başvuru yapıp aranan şartları taşımaması nedeniyle listede ismi olmayanlar, varsa itirazlarını 03/05/2023 tarihi mesai bitimine (saat 17:30’a) kadar Genel Müdürlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına dilekçe ile başvuruda bulunmak suretiyle yapabileceklerdir. Süresi içerisinde başvuru yapmayan veya dilekçesi Genel Müdürlüğümüze belirtilen sürede ulaşmayan adayların itirazları kabul edilmeyecektir. İtirazların değerlendirilmesi sonucu sınava nihai katılacaklarla ilgili duyuru Web sayfamızdan yapılacaktır.

Sözlü/Uygulamalı sınav aşağıda belirtilen yer, tarih ve saatte yapılacaktır. Adayların aşağıda belirtilen adres, tarih ve saatte geçerli kimlik belgeleri ile hazır bulunmaları gerekmektedir. Sınav saatinden en az yarım saat önce belirtilen adreste bulunulacaktır.

Sınav Yeri     : Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No:42 Yenimahalle /Ankara
Sınav Tarihi : 11/05/2023
Sınav Saati  : 09:00

Sözlü/Uygulamalı sınav sonuçları ile diğer bilgiler www.iskur.gov.tr adresinde duyurulacaktır. Ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

Sözlü/Uygulamalı sınava girecek aday listesi için tıklayınız.