1.11.2022 13:52:20

Sözleşmeli Bilişim Personeli Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazananlar Hakkında Duyuru

Genel Müdürlüğümüz bünyesinde istihdam edilmek üzere  13 (onüç) adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı ilanı sonucu başvuru evraklarını belirtilen sürede teslim edenlerden aranan şartları taşıyanların listesi aşağıda açıklanmıştır.

Başvuru yapıp aranan şartları taşımaması nedeniyle listede ismi olmayanlar, varsa itirazlarını 04.11.2022 tarihi mesai bitimine (saat 17:30’)  kadar Genel Müdürlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına dilekçe ile başvuruda bulunmak suretiyle yapabileceklerdir. Süresi içerisinde başvuru yapmayan veya dilekçesi Genel Müdürlüğümüze belirtilen sürede ulaşmayan adayların itirazları kabul edilmeyecektir. İtirazların değerlendirilmesi sonucu sınava katılacaklarla ilgili duyuru Web sayfamızdan yapılacaktır.

Yazılı sınav 19.11.2022 tarihinde aşağıda belirtilen yer, tarih ve saatte yapılacaktır. Adayların aşağıda belirtilen adres, tarih ve saatte geçerli kimlik belgeleri ile hazır bulunmaları gerekmektedir. Sınav saatinden en az yarım saat önce belirtilen adreste bulunulacaktır.

Sınav Yeri           : Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü / Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No:42 Yenimahalle /Ankara 
Sınav Tarihi        : 19 Kasım 2022

Sınav Saati         : 13:00

Yazılı sınav sonuçları ile sözlü sınavın yapılacağı tarih ve diğer bilgiler www.iskur.gov.tr adresinde duyurulacaktır. Ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınava Girecekler Listesi için Tıklayınız.